2008-10-14

PIF. Pay it forward

Kadangi į ankstesnį pranešimą niekas neatsiliepė, todėl kartoju. Ne tam, kad pritrūko dėmesio, bet tam, kad ne už dyką gaučiau dovanų iš kitų :)
Siuvinėtojų aktyvo draugė, Vaida, sugundė šitu reikalu.
Reikalo esmė: Jeigu norėtumėte per vienerius metus (iki 2009 m. rugpjūčio mėn.) gauti iš manęs "rankdarbinę" dovanėlę, palikite komentarą po šiа žinute, ir pirmi 3 komentavę žmonės bus mano PIF nariai.* Savo ruožtu šie žmonės savo bloge turėtų skelbti PIF projektą ir pirmiems trims, palikusiems komentarus, siųsti savo darytas dovanėles, ir t.t.

Since nobody didn't respond to my PIF, I repeat it. I'm doing this, not for attention to me (big smile:)), but just for idea. I can't get gifts for free :)
So...I have joined it on my friend Vaida's blog. The rules are as follows:
* If you would like to receive crafting gift made by me within one year (in September 2009 at the latest) please leave comment on this post to say that you are interested, and the first 3 people will be my PIF members
* In return you post the same offer on your own blog. And the chain goes on... I hope there will be someone who will sign up for my PIF member! :)

1 komentaras:

  1. Labukas, labai norėčiau gauti iš Tavęs dovanėlę, bet, jaučiu jau pavėlavau į traukinį...

    AtsakytiPanaikinti